SAPO ERDHI

Thermaltake TH420 ARGB Sync AIO Liquid Cooler

13,990 L

 

Thermaltake TH420 ARGB Sync është një ftohës i lëngshëm i cili përfshin 3 ventilator të fuqishëm 140 mm me presion të lartë statik dhe një radiator me performancë të lartë së bashku me një bllok uji, ndriçim me ngjyra 16,8 M RGB me mënyra të paracaktuara ndriçimi nëpërmjet kontrolluesit inteligjent të ventilatorit , ose sinkronizoni me softuerin për ngjyra mahnitëse RGB.

Ka stok

SKU: ECM649 Modeli: CL-W367-PL14SW-A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

CL-W367-PL14SW-A

PUMP
Voltage

12V / 5V

Rated Current

0.38A & 0.25A

Speed

3200 RPM

WATER BLOCK
Material Info

Copper

FAN
Fan Speed

PWM 500~1800 R.P.M (2510-4PIN)

Noise Level

34.7 dB-A

Max. Air Flow

84.32 CFM

Max. Pressure

3.02 mm-H2O

Connector

2510 – 4 Pin , 5V ARGB header – 4 Pin

Rated Voltage

12V & 5V

Dimension

140 x 140 x 25 mm

TUBE
Length

460 mm

Material

Rubber

RADIATOR
Radiator Dimension

456 x 140 x 27 mm

COMPATIBILITY
Info

Intel LGA 2066/2011-3/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150
AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2/FM1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim