SAPO ERDHI

Toner Brother TN241C Cyan

3,500 L

 

TN241C është një toner me bojë me performancë të lartë, projektuar për përdorim në disa printera Brother. I njohur për besueshmërinë dhe cilësinë e lartë të printimit, ky toner ofron tekst dhe grafika të qarta, duke e bërë atë ideal për nevoja printimi profesionale dhe personale. Me një prodhim prej rreth 1,600 faqesh, ai ofron zgjidhje printimi me kosto efektive, duke reduktuar nevojën për zëvendësime të shpeshta. 

Ka stok

SKU: TON0043-C Modeli: TN241C Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Compatible

Color Capability

Cyan

Page Reach

Print up to 1,600 pages

Compatible with

• Brother DCP-9020CDW
• Brother HL-3140CW
• Brother HL-3150CDW
• Brother HL-3170CDW
• Brother MFC-9140CDN
• Brother MFC-9330CDW
• Brother MFC-9340CDW

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Toner