Tp-link Wi-Fi Range Extender AC750

3,290 L

 

Zgjerues i zonës së mbulimit të WiFi-it tuaj i përshtatshëm me paisjet 802.11 b/g/n and 802.11ac. Ka përmasa të vogla dhe gjithashtu mund të montohet në mur.

Ka stok

SKU: ALB127 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

HARDWARE CHARACTERISTICS
Button

WPS Button, RESET Button

Energy consumption

7.0W

Dimensions

4.3×2.59×1.53 in. (110.0×65.8×38.8mm)

Antenna

3 Omni-directional Antennas

Wireless standards

IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE
802.11b/g/n 2.4GHz

Frequency

2.4GHz and 5GHz

Signal speed

300Mbps at 2.4GHz, 433Mbps at 5GHz

Sensitivity when receiving

5GHz:
11a 6Mbps: -94dBm, 11a 54Mbps: -78dBm
11ac HT20 MCS0: -94dBm, MCS8: -73dBm
11ac HT40 MCS0: -91dBm, MCS9: -65dBm
11ac HT80 MCS0: -88dBm, MCS9: -62dBm
2.4GHz:
11g 54Mbps: -78dBm, 11n HT20: -75dBm
11n HT40: -73dBm

Transmission power

CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5.15GHz~5.35GHz);
<30dBm(5.47GHz~5.725GHz)

Wireless features

WMM, Short GI, High Speed, WPS

Wireless security

WEP, WPA/WPA2-PSK encryptions

OTHERS
System Requirements

Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or
Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux
Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari
4.0, or other Java-enabled browser

Environment

Operating Temperature: 0°C ~ +40°C
Storage Temperature: -40°C ~ +70°C
Operating Humidity: 10% ~ 90%RH
Storage Humidity: 5% ~ 90%RH

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AC750 Wi-Fi Range Extender

1 x Quick Installation Guide