Type-C to USB 3.0 OTG GP93

490 L

 

Adaptor i vogël dhe shumë estetik nga Type-C në USB 3.0. Është i përshtatshëm për tablet, celularë, laptopë dhe ju mundëson një kalim shumë të shpejtë të të dhënave.

Ka stok

SKU: CNG1679 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Interface

USB 3.0

Material

Metal

Features

– Small size and lightweight, you can hold it in your pocket and use it at anytime.
– USB 3.0 interface, fast transmission, you can quickly charge and transfer data.
– Suitable for type-c mobile phones (OTG function), tablets, notebooks, etc..
– Easily back up essential files stored on your phone.
– Stream movies and music from your external hard device on your phone.
– Comes with a lanyard, very convenient for carrying.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OTG GP93