Gembird USB 3.0 OTG Type-C Adapter Cable

590 L

 

Ky adaptor ju mundëson të lidhni USB-në tuaj periferike me çdo kompjuter i cili disponon një portë USB Type-C. Është kompakt dhe nuk zë aspak hapsirë. Mund ta merrni lehtësisht me vete.

SKU: ALB87 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Cable Size

0.2 m

Interface

USB 3.0, downward compatible with USB 2.0

Connectors

USB Type-C (male), USB Type-A (female)

Data transfer rate

up to 5 Gb/s

Weight

9 g

Length

0.2 m

Features

USB 3.0 OTG type-C (male) to type-A (female) adapter plug cable

Enables connecting any standard USB 3.0 or 2.0 device to new type-C USB ports

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 3.0 OTG Type-C adapter cable (CM/AF)