Ugreen 4 Ports USB C Hub

1,990 L

 

Ugreen 4 Ports USB C Hub, ju mundëson të përdorni lehtësisht disa pajisje me portë USB 3.0 në të njejtën kohë. Transferon informacione me shpejtësi deri në 5 Gbps dhe është universale falë portave USB 3.0 dhe USB Type-C.

Ka stok

SKU: ALB456 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

GENERAL
Input

USB-C Male

Output

4 x USB 3.0 Ports
1 x USB Type-C

Cable Length

15cm

Hardware Interface

USB 3.0

Number of Ports

5

Compatible Devices

Hard Driver, Tablets, Ipad, Laptops, Printers

Operating System

Mac OS 9, Unix, Mac OS 8.5

WEIGHT AND DIMENSIONS
Weight

10 g

Dimensions

104 x 30 x 10 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen 4 Ports USB C Hub

1 x User Manual