Verbatim External Slimline CD/DVD Writer

3,990 L

 

Verbatim External Slimline CD/DVD Writer është një zgjidhje shumë praktike dhe miqësore për përdoruesit e laptopëve, ultrabook-ve dhe netbook-ve, duke siguruar instalim të lehtë të CD/DVD-ve, kopje rezervë të softuerit dhe arkivim të të dhënave. Dizajni i tij kompakt, i mundësuar vetëm përmes portës USB, eliminon nevojën për një përshtatës shtesë të energjisë, duke e bërë atë pa mundim të lëvizshëm. E përputhshme me disqet standarde dhe ata me përmasa të vogla, mekanizmi i ngarkimit lejon trajtimin e qetë të diskut. Kompletuar me softuerin Nero Burn dhe Archive, ai ofron një sërë veçorish si DiscSpan, MediaHome dhe Teknologjia SecureDisc për menaxhim efikas të skedarëve.

Ka stok

SKU: SBFV1011 Modeli: 98938 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

98938

Color

Black

General
Interface

USB 2.0

Disc Loading

Tray mechanism

Compatibility
Standard

Supports 12cm CD and DVD Discs

Mini

Supports 8cm CD and DVD Discs

Software Inclusions
Included

Nero Burn & Archive

DiscSpan

Allows spanning of large files across multiple discs

MediaHome

Organize and manage media files efficiently

SecureDisc Technology

Ensures data security with password protection and encryption features

Power
Power Source

USB Port

Dimensions & Weight
Dimensions

142 x 135 x 16 mm

Weight

350g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x CD/ DVD writer
1 x USB 2.0 cable
1 x Nero Burning Software (on CD)
1 x Product manual (on CD)