SAPO ERDHI

Wireless Charger Desk Lamp With Alarm Clock

2,890 L

 

Llamba e gjithanshme e tavolinës jo vetëm që siguron ndriçim, pa hije dhe ndriçim të rregullueshëm me tre nivele ndriçimi, por funksionon edhe si një orë alarmi. Me dy orë alarmi dhe një zgjedhje prej shtatë opsionesh muzikore qetësuese, siguron një eksperiencë zgjimi të butë dhe të personalizueshëm. E pajisur me një karikues wireless, i pajtueshëm me shumicën e telefonave inteligjentë, ai ofron rimbushje të përshtatshme të baterisë. Krahu fleksibël i llambës lejon pozicionimin e lehtë për të arritur këndin e dëshiruar të ndriçimit, ndërsa çelësi i sensorit me prekjes lejon kontroll të lehtë. Pavarësisht nëse keni nevojë për një burim të besueshëm drite për punë, studim ose relaksim, ose një orë me zile për t’ju mbajtur në orar, kjo llambë shumëfunksionale ofron praktike dhe shkathtësi në një dizajn të shkëlqyeshëm.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

General
Material

Aluminum Alloy + ABS + PVC

Input

DC 12V/1.5A

Wireless Charger Output

10W: DC9V/1.1A
7.5W: DC9V/0.8A
5W: DC5V/1A

Temperature Range

2800-3200 K

Dimensions & Weight
Dimensions

22 x 9.2 x 21 cm

Weight

435 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Wireless Charger Desk Lamp

1x Power Adaptor