3 DITË OFERTA ONLINE

Xiaomi 50W Wireless Charging Stand

6,990 L

 

Shijoni kënaqësinë e të karikuarit pajisjet tuaja celulare shpejt dhe sigurt me Wireless Charging Stand 50W. Ka dalje 500W dhe dizajn modern.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Name

Xiaomi 50W Wireless Charging Stand

Model No.

MDY-12-EN

Input Parameters

5-20V ⎓ 3.25A Max

Output Parameters

50W Max

Product Dimensions

110 x 91 x 91 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi 50W Wireless Charging Stand

1 x Quick Start Guide