Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000

2,990 L

 

Më i lehtë, më i hollë dhe me pamje më të mirë. Kapaciteti i lartë 10000 mAh i vendosur në një trup që peshon vetëm 240 g. I lehtë për t’u përdorur dhe i lëvizshëm. Karikoni deri në tre pajisje njëherësh. Zgjidhni midis karikimit me kabell ose me valë (një me anë të karikimit pa kabllo dhe dy të tjera nëpërmjet portave USB).  Është universale, pra mund të karikoj çdo lloj smartoni. Suporton karikimin e shpejtë 10W dhe gjithashtu mund ta merrni me vete dhe gjatë fluturimeve tuaja.

Ka stok

SKU: CNG3227-B Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Product number

WPB15PDZM

Battery capacity (rated/typical)

35.2Wh/36Wh, 9800mAh/10000mAh

Input port

Type-C

Input parameters

5V⎓3A, 9V⎓2.5A

Wired output

(USB-A): 5V⎓3A, 9V⎓2.23A, 12V⎓1.67A, 10V⎓2.25A max. (Type-C): 5V⎓3A, 9V⎓2.23A, 12V⎓1.67A, 10V⎓2.25A max. (Dual port): 5V⎓3A

Battery type

Lithium-ion polymer battery

Rated capacity

5600mAh (5V/3A)

Output port

USB-A/Type-C

Wireless output

10W MAX

Induction distance

≤5mm

Product dimensions

147.9 x 70.6 x 16.6mm

Operating temperature

5°C – 35°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000 x 1
Charging cable x 1
User manual x 1