Xiaomi 33w Power Bank 10000mah Pocket Edition Pro

3,990 L

 

Kompakt, përshtatet lehtë në xhepin tuaj. Me kapacitet 10000 mAh.  Me fuqi të lartë 33 W. Siguron karikim super të shpejtë të smartfonëve tuaj. I përshtatshëm për karikimin e dy pajisjeve në të njëjtën kohë. Mund ta merrni me vete dhe gjatë fluturimeve tuaja.

Ka stok

SKU: CNG3222 Modeli: PB1030ZM Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue

Model

PB1030ZM

Battery type

Lithium-ion battery

Battery power

35.2Wh/36Wh 9800mAh/10000mAh

Rated capacity

5600mAh (5V/3A)

Input port

Type-C

Output port

USB-A / Type-C

Input parameters

5V⎓3V 9V⎓2.5A 12V⎓1.8A

Output parameter

33W MAX

Operating temperature

5°C~35°C

USB-A

5V⎓3V 9V⎓2.23A 12V⎓1.67A 10V⎓2.25A MAX

Product dimensions

105 × 55.8 × 25.5 mm

Type-C

5V⎓3V 9V⎓3A 12V⎓2.25A 11V⎓3A MAX

Charged time

Approx. 2.7 hours
(using 5V/2A charger, with charging cable in the package)
Approx. 5.2 hours
(using 18W and above fast charger, with charging cable in the package)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro
Charging cable ×1
User manual ×1