Xiaomi Commuter Helmet

3,990 L

 

Helmeta e sigurisë nga Xiaomi është një helmetë e avancuar, duke u përshtatur posaçërisht nevojave të çiklistëve. Fokusi i tij kryesor te siguria kombinon një shtresë të jashtme polikarbonate me një trup me EPS  për thithjen maksimale të tronditjes, të gjitha duke ruajtur një dizajn elegant dhe minimalist. Me kanale ajri të integruar, ofron ajrim të shkëlqyeshëm. Integrimi i materialit EPS me densitet të lartë për zonat e brendshme rrit më tej mbrojtjen. Sistemi i rregullueshëm i përshtatjes strehon perimetrin e kokës prej 55-58 cm, duke ofruar rehati për të gjithë përdoruesit.

Ka stok

SKU: DUN1539 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Head Width

55-58 cm

Material
Outer Shell

Polycarbonate (PC)

Inner Body

Expanded Polystyrene (EPS)

Dimensions & Weight
Dimensions

265 × 221.4 × 177.8mm

Weight

300 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Helmet