Xiaomi Mi Body Composition Scale

1,990 L

 

Peshore elektronike. Pajisur me ekran LED per tregimin e peshes. Mund te lidhet me aplikacionin Mi Home per te matur BMI, masen muskulare, masen e kockave, masen trupore dhe per te krijuar profile te ndryshme per persona te ndryshem. Ndihmon ne ruajtjen e te dhenave gjate kohes qe jeni ne diete apo ne aktivitet fizik duke treguar progresin e bere per te arritur objektivin e vendosur. 

Ka stok

SKU: HCM012 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Weight range

5kg – 150kg

Units

catties, kilograms, pounds (switchable)

Reading precision

50g

Compatibility

Bluetooth 4.0

Operating ambient temperature

0-40℃

Battery

4x AAA batteries

Compatible with

devices running Android 4.4 and above, as well as iOS 8.0 and above.

Dimensions

300mm x 300mm x 20mm

Weight

1.6kg

Material

ABS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim