Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27″

42,990 L

 

Monitor lojrash me madhësi 27 inç, gamë të gjerë ngjyrash dhe rifreskim të shpejtë për eksperiencën më të mirë të të luajturit. Kombinimi i rezolucionit 2560×1440 dhe ekranit 27″ e bëjnë më të qartë çdo lëvizje të kundërshtarit tuaj. Imazhet ultra të qarta dhe të rafinuara ju mbajnë gati për sulmet e armikut në çdo kohë. Gjithashtu modaliteti i dritës së ulët blu mund të filtrojë dritën blu me valë të shkurtër që është e dëmshme për sytë, duke reduktuar tendosjen e syve dhe duke ju lejuar të punoni rehat.

Ka stok

SKU: DUN1180 Modeli: XMMNT27HQ Kategori: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Color

Black

Best for

Entertainment, Gaming

Rated voltage

100–240 V~

Rated current

1.5A

Screen size

27"

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Visible area (diagonal)

68.6 cm

Response time

1ms (IMBC), 4ms (GTG)

Refresh Rate

165Hz

Color gamut

95% DCI-P3, 100% sRGB

Number of colors

16.7 million

HDR

VESA DisplayHDR™ 400

Contrast

1000:1 (TYP)

Rated power

35W (TYP), 75W Max

Dot pitch

0.2331 (H) × 0.2331 (V)

Operating temperature

0°C to 45°C

Operating humidity

20% RH-80% RH

Ports

Audio, DP1.4, HDMI, USB 3.0, USB port, AC Power Cable

Number of ports

DP 1.4 port × 1
HDMI 2.0 port × 2
USB IN port × 1
USB 3.0 port × 2
AUDIO port × 1
AC In cable port × 1

Stand

Supports vertical adjustment/tilting/rotating/portrait mode/wall mounting (75 × 75mm)

Dimensions

609.44 (L) × 200.00 (W) × 461.25 (H)mm

Net weight

6.53kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Powwer Cable

1 x Muanual