OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150″

159,990 L

 

Video projektor me lazer nga Xiaomi.Ky projektor mund te projektoje imazhe ose video me madhesi deri ne 150 inç dhe me cilesi superiore prej 4K. Ka kontrast 3000:1 dhe ngjyra te gjalla plot drite. I pajisur me teknologjine me te re ALPD 3.0 nga Appotronics qe mundeson imazhet me te qarta.

Ka stok

SKU: DUN1219 Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Color

Black

Lens focus

Electric focusing

Keystone correction

8-point correction

Display technology

0.47″ DMD

Light source technology

ALPD

Standard resolution

4K ( 3840 x 2160 )

Throw ratio (TR)

0.233

Brightness mode

Watching movies, highlighting

CPU

T962X-H

RAM

2GB DDR3

Built-in storage

16GB eMMC high-speed flash memory

Operating system

Android TV (9.0)

Compatibility

Mi TV player components

APP

Pre-installed third-party APP

Audio and video wireless

Mi TV Wi-Fi module

Dynamic image

Support HDR

Power consumption

<300W (high light mode)

Power input

200-240V~ ,50/60Hz

Standby power consumption

< 0.5W

Dimension & Weight
Dimension

410mm x 291mm x 88mm

Weight

7.2kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laser Projector

1 x Remote Control

1 x Power cord

1 x Manual cover

1 x User Manual

1 x Cleaning Cloth