Xiaomi Mi Smart Heater S

13,990 L

 

Ngrohës inteligjent nga Xiaomi. Ka temperaturë konstante, zhurmë të ulët dhe kontroll inteligjent të temperaturës, e cila e mban atë midis 22-28°C. Ngrohësi 2200W jep nxehtësi pothuajse menjëherë pasi është ndezur, kështu që ju mund të ngrohni ambjentin pa pasur nevojë të prisni. Xiaomi Mi Smart Heater S, zgjidhja juaj për këto ditë të ftohta!

Ka stok

SKU: DUN1544 Modeli: KRDNQ03ZM Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Product model

KRDNQ03ZM

Rated power

2200W

Product dimensions

780×216×526mm

Rated voltage

230V, 50Hz

Connectivity

2.4GHz Wi-Fi

Product net weight

5.7kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Heater
1 x Screw
1 x Screw Driver
1 x Stand
1 x User Manual