Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

28,990 L

Kurseni: 1,000 L

Me Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus thuaji lamtumirë pluhurit falë pastrimit superior që kjo fshesë mundëson. Motori i ri dixhital me shpejtësi të lartë ka fuqi thithjeje 150AW duke pastruar sipërfaqen prej çdo grimce papastërtie. Sistemi i ndarjes së pluhurit me ciklon me 12 kone dhe filtrimi me pesë faza sigurojnë pastrim efikas dhe higjienik, duke pastruar grimcat deri në 0.3μm. Bateria e lëvizshme, opsioni i montimit në mur dhe asambletë e filtrave që mund të lahen përmirësojnë më tej komoditetin e përdoruesit. Me një jetëgjatësi të lartë të baterisë, ndërfaqe LED dhe funksion të vetëkyçjes me një buton, Fshesa me korrent Xiaomi G10 Plus ofron një përvojë pastrimi të nivelit të lartë për çdo shtëpi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum E10

19,990 L
Kurseni: 6,000 L
- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

74,990 L
Kurseni: 16,000 L
- 10%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum S10+

35,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 23%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum

54,990 L
Kurseni: 16,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

White

Model

B207

Specifications
Maximum Suction Power

150AW

Brushless Motor Speed

108,000 RPM

Battery Capacity

3000mAh

Charging Voltage

30.8V

Charging Time

About 4 Hours

Cleaning Features
Cyclone Dust-Separation System

12-Cone Cyclone System

Filtration

Five-Stage Filtration

Cleaning Modes

• Vacuum and Mop Functionality
• Mini Electric Brush for Dust Mite Removal
• Anti-Entanglement Design for Ground Brush
• Two Exclusive Flat Suction Nozzles: Crevice Nozzle, 2-in-1 Brush Nozzle

User Convenience
Operation Interface

High-Quality LED Interface

Operating Functionality

One-Button Self-Locking Function

Battery Management

Removable Battery for Easy Replacement

Dust Compartment

0.6L

Filter Assemblies

Washable Filter

Storage

Wall-Mountable Design for Easy Storage

Dimensions & Weight
Dimensions

1286 x 214 x 256 mm

Weight

4.2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x High Torque Brush Bar

1 x Mini Electric Brush

1 x Crevice Nozzle

1 x 2-in-1 Brush Nozzle

1 x 2-in-1 Charging & Storage Mount

1 x Extension Rod

1 x Charger

1 x Water Tank

1 x Mop Pad