SAPO ERDHI

Xiaomi Type-C Braided Cable 1M

490 L

 

Fishë karikimi dhe transmetimi të dhënash nga Xiaomi me gjatësi 100 cm dhe shpejtësi transmetimi 0.48Gbps. Me material rezistent dhe kompakt, lehtësisht i transportueshëm dhe mjaft praktik për çdo pajisje me portë Type-C.

Ka stok

SKU: DUN1319-B Modeli: SJX10ZM Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
0.015 g/kg
Brand
Color

Black

Model

SJX10ZM

GENERAL
Type

Charge and sync cable

Connector Type

‎USB Type C

Data Transfer Rate

0.48 Gigabits Per Second

Input Port

USB Type-A 2.0

Output port

USB Type-C

Voltage

5V/2.1A

Material

Nylon and alumin

DIMENSIONS AND WEIGHT
Dimensions

100 x 1.5 x 0.8 cm

Weight

15 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Type-C Braided Cable 1M