A4 Letter Deluxe 80g

590 L

 

Siperfaqe te lemuar. E perbere me material cilesor. E pershtatshme per zyra, shtepi dhe qendra fotokopje. Ideal për fotokopjim edhe printim te dyanshëm. Cmimi eshte i vlefshem vetem per 1 pako e cila permban 500 flete A4.

Ka stok

SKU: DLX80 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
SAPO ERDHI
Ofertë!

Brother Laser Printer HL1222WEYJ1

14,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Paper size

A4 (8.25-x-11.75-inch)

Paper weight

80g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim