OFERTA ONLINE

HP Printer Laser MFP 135a

21,990 L

 

Ky printer i vogel ju mundeson printim, skanim dhe fotokopje cilesore dhe kualitet te larte faqe pas faqe. Mund ta vendosni pothuajse ne cdo vend duke qene se eshte I vogel dhe kompakt. Printim deri ne 20 faqe per minute. Mund te perdoret edhe nga paneli qe ndodhet ne pjesen e siperme.

Ka stok

Shitur: 389 copë

SKU: SCDC0428 Modeli: 4ZB82A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 21 ppm

PRINT
First Page Out Time

As fast as 8.3 sec

Duty Cycle

up to 10,000 pages

Duplex Printing

Manual (driver support provided)

SCAN
Scan Size (ADF)

216 x 297 mm

Color Scanning

Yes

Scanner Type

Flatbed

COPY
Copy Speed (Black)

Up to 20 cpm

Copy Speed (Colour)

Copy Reduce Settings

25 to 400%

MEDIA HANDLING
Input Capacity

Up to 150 sheets

Output Capacity

Up to 100 sheets

Media Supported

A4; A5; A5(LEF); B5 (JIS); Oficio; Envelope (DL,C5)

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

406 x 359.6 x 253 mm

Weight

7.46 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Preinstalled introductory HP LaserJet Black print cartridges (~0.5K pages, WW)
  • Setup Guide
  • Reference Guide
  • Regulatory Statements Flyer
  • Power cord
  • USB cable