Anion Air Purifier Ashtray

490 L

 

Nuk është vetëm një tavëll duhani, por dhe pastruese ajri. Vjen edhe njëhere më e lehtë se produktet e ngjashme, mund t’i shtohet aromë sipas dëshirës. Pjesa e sipërme hiqet lehtësisht për t’u pastruar, përbëhet nga material rezistent dhe është kompakte për cdo ambient.

Ka stok

SKU: DUN1546-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Material

ABS+Resin
High temperature resistant and easy to clean

Rated input

DC 5V/1A

Rated power

5 W

Battery capacity

2000 mAH

Negative ion concentration

10-15 million/㎠

Executive standard

GB4706.1-2005, GB4706.45-2008

Product size

136 x 136 x 90 MM

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ashtray With Purifier

1 x Filter Cotton

1 x Perfume Tablet

1 x User Manual