SAPO ERDHI

Apple iPad 9.7″ 5th Gen, Wi-Fi+Cellular, 32GB (2017)

21,990 L

 

iPad 9.7”, i fuqishëm dhe efikas do ju lehtësoje projektet tuaja falë performancës së shkëlqyer që ofron, kompakt, rezistent dhe me bateri jetëgjatë, do të jetë shoqëruesi juaj në çdo detyrë që do ju duhet të realizoni. 

Ka stok

SKU: IPAD22-GR Modeli: A1823 Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

240 x 169.5 x 7.5 mm

Weight

478 g (1.05 lb)

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7 inches, 291.4 cm2 (~71.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 10.3, upgradable to iPadOS 16.6.1

Chipset

Apple A9 (14 nm)

CPU

Dual-core 1.84 GHz (Twister)

GPU

PowerVR GT7600 (six-core graphics)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

1.2 MP, f/2.2, 31mm (standard)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

GPS

A-GPS, GLONASS

NFC

No

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY
Details

Li-Po 8827 mAh, non-removable (32.9 Wh)

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

12 Muaj