SAPO ERDHI

Apple USB-C to USB-C Charging Cable

2,490 L

 

Fisha e karikimit Apple USB-C është një aksesor karikimi i gjithanshëm dhe me cilësi të lartë i krijuar për të ofruar karikim të shpejtë dhe efikas për pajisjet e përputhshme Apple. Me gjatësinë e tij prej 1 metër, ai ofron fleksibilitet dhe komoditet, duke ju lejuar të karikoni rehat pajisjen tuaj ndërkohë që ende e përdorni. Fisha është bërë me materiale të qëndrueshme, duke siguruar performancë dhe besueshmëri afatgjatë. Ai përmban një lidhës USB-C, duke e bërë atë të pajtueshëm me një sërë pajisjesh Apple, duke përfshirë , iPad dhe MacBook. Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, ky aksesor zyrtar i Apple është një mjet thelbësor për t’i mbajtur pajisjet tuaja të ndezura.

Ka stok

SKU: CNG2499 Modeli: MM093 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MM093FE/A

Cable Size

1m

Color

White

Interface

USB Type-C to Type-C

Supported Models

iPad Models
iPad Pro 12.9-inch (6th generation)
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (4th generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Air (5th generation)
iPad Air (4th generation)
iPad (10th generation)
iPad mini (6th generation)

Mac Models
MacBook Air (15-inch, M2, 2023)
MacBook Air (13-inch, M2, 2022)
MacBook Air (M1, 2020)
MacBook Air (Retina, 13‑inch, 2020)
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 – 2019)
MacBook Pro (13‑inch, M2, 2022)
MacBook Pro (13-inch, M1, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2016 – 2019)
MacBook Pro (14‑inch, 2021)
MacBook Pro (16‑inch, 2021)
MacBook Pro (16-inch, 2019)
MacBook Pro (15-inch, 2016 – 2019)
MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 – 2017)
iMac (24-inch, M1, 2021)
iMac (Retina 4K, 21.5‑inch, 2019)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019–2020)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017)
iMac Pro (2017)
Mac Studio (2023)
Mac Studio (2022)
Mac mini (M1, 2020)
Mac mini (2018)
Mac Pro (2023)
Mac Pro (2019)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple USB-C Charging Cable

1 x Manual