OFERTA ONLINE

Apple Watch Series 9 45MM

37,990 L

 

Apple Watch Serie 9 45MM vjen plot me veçori të reja. Me çip Apple S9 për një performancë is kurrë më parë, me shpejtësi rreth 60% më të lartë se çip S8. Sistemi i ekranit i avancuar i Apple ofron ndriçim maksimal deri në 2000 nits, Siri tashmë ju shërben me 25% më shumë saktësi, gjetja e iPhone është më e lehtë dhe e saktë falë Ultra Wideband. WatchOS 10 i përmirësuar ju sjell në ekran informacionet kryesore me një shikim të vetëm.

Ka stok

SKU: CNG3927-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Midnight

Watch Size

45mm

Network
Technology

N/A

Body
Dimensions

45 x 38 x 10.7 mm

Weight

38.7 g

Build

Glass front, ceramic/sapphire crystal back, aluminum frame

WR100

50m Water Resistant

ECG

ECG Certified (Region Dependent SW Application; HW Available on all Models)

Display
Display Type

Retina LTPO OLED, 2000 nits (peak)

Size

1.9 inches

Resolution

484 x 396 pixels (~326 ppi density)

Protection

Ion-X strengthened glass

Platform
OS

watchOS 10

Chipset

Apple S9

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card Slot

No

Rom

64GB

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

• Accelerometer
• Gyro
• Heart rate
• Barometer
• Always-on altimeter
• Compass
• SpO2
• VO2max
• Temperature (Body)

Battery
Type

Li-Ion 308 mAh, non-removable

Charging

Wireless Fast Charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Apple Watch Series 9 45mm

1x Sport Band

1x Magnetic Fast Charger

1x Manual