SAPO ERDHI

Awei Charging & Data Cable Type-C

490 L

 

Awei CL-113T, një fishë krijuar për të përmbushur kërkesat moderne. Nën markën e njohur Awei, modeli CL-113T arrin një ekuilibër të përsosur midis fuqisë dhe qëndrueshmërisë. I krijuar me një kombinim të materialeve Alumin dhe TPE, kjo fishë siguron jetëgjatësi ndërsa jep një rrymë të fortë 5A, të përshtatur për karikim të shpejtë efikas dhe transferim të të dhënave për pajisjet Type-C. Me një gjatësi 300 mm dhe me peshë vetëm 20 g, është kompakte dhe e lehtë. Përjetoni performancë të lartë, qëndrueshmëri dhe komoditet me Awei CL-113T, duke vendosur standarde të reja për fishat.

Ka stok

SKU: CNG3401-B Modeli: CL-113T Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

HDMI Cable 1.5M

490 L
 

FTP Cat6 Patch Cable

150 L990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

CL-113T

Cable Type and Material
Cable Type

Fast Charging and Data Cable

Materials

Aluminum + TPE

Performance and Compatibility
Current

5A

Compatibility

For Type-C Devices

Features
Details

• Strong and Flexible Design Promises a Long Service Life
• Fast Charging
• Fast Data Transfer

Dimensions & Weight
Dimensions

300 mm

Weight

20 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Charging Cable