OFERTA ONLINE

Awei Y370 Wireless Speaker

2,490 L

 

Boks horizontal nga Awei i dizenjuar për t’u përshtatur në mënyrë perfekte. Nuk zë hapsirë dhe është tepër kompakt. Ky boks përveçse stilit dhe dizajnit modern ju mundëson edhe audio të pastër dhe cilësore.

Ka stok

SKU: CNG2975-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Frequency Response

80Hz-15KHz

Battery Capacity

3600mAh

Output Power

10w

Music Playing Time

7-8hour

Charging Time

6 hours

Diameter

40mm

Weight

1,100 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Y370 Wireless Speaker

1 x Manual