Baseus Mini Car Ashtray With Led

1,990 L

 

Mbajtja e pastër e pjesës së brendshme të automjetit nuk është një detyrë e lehtë, veçanërisht kur e përdorni automjetin shpesh.
Sidomos duhanpirësit kanë nevojë për një tavëll të përshtatshëm dhe estetike. Marka Baseus, duke përmbushur pritshmëritë e tyre, projektoi një model Premium që duket luksoz dhe elegant.
Falë kësaj, edhe një element kaq praktik mund ta bëjë brendësinë e automjetit jo vetëm të pastër, por mbi të gjitha elegante.
Bishtat e cigareve ose hiri që bie prej tyre ndotin pjesën e brendshme të automjeteve.
Ato nuk janë vetëm të shëmtuara, por gjithashtu lënë një erë të pakëndshme dhe madje mund të jenë një rrezik sigurie.
Zbrazja dhe larja e tij është po aq e lehtë, thjesht shkëputeni trupin, zhvidhosni dhe tërhiqeni për pastrim.
Ajo ka një unazë mbyllëse të ngushtë që pengon tymin të dalë nga jashtë.
Përveç kësaj, ajo ka veti rezistente ndaj flakës.
Ajri në makinë do jetë i ajrosur siç duhet dhe gjithmonë i freskët për mirëqenien e shoferit dhe pasagjerëve të tij.

Ka stok

SKU: CNG2292-B Modeli: CRYHG01-01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CRYHG01-01

Color

Black

Materials

Aluminum Alloy
Flame Retardant

Position

Car Cup Holder

Dimensions

7 x 7x 10.8cm

Weight

170 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Mini Ash Tray