Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Color 8

12,990 L

Kurseni: 4,000 L

Blackview COLOR 8 lidh modën dhe funksionin me një dizajn elegant dhe duke pasur një procesor të fuqishëm Unisoc T616 me tetë bërthama, telefoni jep një rritje prej 17% në shpejtësi dhe reagim, së bashku me një RAM mbresëlënëse 8 GB dhe 256 GB ROM, të zgjerueshme në 16 GB RAM dhe 1 TB memorie nëpërmjet kartës TF. Ekrani 6,75 inç HD+ ofron pamje vibrante, të plotësuara nga një sistem kamerash i pasur me veçori, duke përfshirë një kamerë të mrekullueshme të pasme 50 MP dhe një kamerë të përparme 8 MP. Me një bateri masive 6000 mAh dhe karikim të shpejtë 18 W, telefoni siguron përdorim të zgjatur. Duke funksionuar në DokeOS 4.0 bazuar në Android 13, COLOR 8 ofron performancë të qetë, veçori të avancuara të privatësisë dhe një sërë aplikacionesh që plotësojnë nevojat personale dhe profesionale. Në përgjithësi, ai është një zgjedhje bindëse për ata që kërkojnë një smartphone elegant, me performancë të lartë, me theks në privatësinë dhe komoditetin.

Ka stok

SKU: CEL1975-GR Modeli: Color 8 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

 

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Ash Gray

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

167.8 x 77.4 x 9.1 mm

WEIGHT

214 g

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

6000mAh

Charging

18W Wired

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.75 inches

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Unisoc Tiger T616

CPU

2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75, 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55

GPU

ARM Mali-G52 MC1

CAMERA
Main Camera

Dual (50MP, 2MP)

FEATURES MAIN

LED flash

VIDEO MAIN

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

4.2, A2DP

NFC

No

RADIO

FM Radio

USB

USB Type-C

SENSORS

• Fingerprint (side-mounted)
• Accelerometer
• Proximity
• Compass
• Light Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview Color 8

1 x Charger

1 x Manual