Nokia 210 TA-1139

3,990 L

 

I perbere me polikarbonat te forte. Ka te njejten ngjyre si materiali dhe si pasoje gervishtjet duken me pak. I vogel dhe i lehte ne peshe e ben perfekt per tu mbajtur gjithe kohen me vete.  Bateria jete gjate eshte vecantia e ketij celulari. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 11 Pro

29,990 L31,990 L
 
Të Përdorura

Apple iPhone 11 Pro Max

31,990 L37,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Red

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

120.8 x 53.5 x 13.8 mm (4.76 x 2.11 x 0.54 in)

Weight

82 g (2.89 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,020 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSDHC

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

CAMERA
Main Camera

Single (0.3MP)

Features Main

LED flash

Video Main

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

3.0

GPS

No

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

MP3 player, SMS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 210 TA-1139

1 x Manual