OFERTA ONLINE

Blackview R1 Smart Watch

2,490 L

 

Ora inteligjente R1 nga Blackview me dizajn ergonomik, ekran drejtëkëndor dhe rrip klasik silikoni të cilat shfaqin një pamje elegante dhe komforte. R1 funksionon shkëlqyeshëm deri në 20 metër thellësi duke ju lejuar të shijoni aventurat tuaja nënujore pa shqetësime falë nivelit IP68 të rezistencës ndaj ujit, me bateri 180 mAh, procesor të përmirësuar dhe algoritëm të avancuar konsumon më pak energji dhe zgjat deri në 30 dite me një karikim të vetëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

R1

Color

Black, Green

General
CPU

Realtek8752X

Display
Screen Size

1.47''

Resolution

172 x 320 pixel

Battery
Battery Capacity

180 mAh

Stand by Time

30 days

Typical Use

5 days

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Features
Details

• 24 Workout Modes
• Waterproof
• Health Monitoring
• Sleep Tracking

Dimension and Weight
Dimension

42 x 25.2 x 11.3 mm

Weight

24.3 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual