Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Tab 8 Kids

12,990 L

Kurseni: 2,000 L

Ekran i madh 10,1 inç.  Blackview Tab 8 Kids transformon mënyrën se si e shikojnë botën fëmijët tuaj me një ekran të mprehtë dhe të dendur me pixel që shpaloset në mënyrë mahnitëse pikërisht para syve tuaj. Me ndriçim të lartë dhe dizajn 10,1 inç pa korniza, Tab 8 Kids gjeneron një sferë të re grafike të gjallë, ngjyrash të theksuara dhe pjerrësi më të butë për të zgjuar shqisat e fëmijëve dhe për të gjallëruar trupin dhe mendjen e tyre.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue, Pink

NETWORK
Technology

N/A

BODY
DIMENSIONS

246.5 x 163 x 9.9 mm

WEIGHT

520.5 g

DISPLAY
Display Size

10.1"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

Display Type

IPS LCD

PLATFORM
CPU

Rockchip RK3566

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

128GB

CAMERA
MAIN CAMERA

8.0MP

Selfie Camera

5.0MP

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

COMMS
WLAN

802.11a/b/g/n/ac/ax

BLUETOOTH

V5.2

FEATURES
SENSORS

Accelerometer

BATTERY
Capacity

6580 mAh

CHARGING

10W wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim