SAPO ERDHI

Bloody Commander Laser Gaming Mouse ML160

3,490 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Bloody ML160 Mouse. Sensori optik siguron saktësi. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Është i lehtë dhe ka preçizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3462-B Modeli: ML160 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ML160

Color

Black

Memory

160 K

Acceleration

30 g

Frame Speed

12,000 fps

Max. Resolution

8200 CPI (5-level adjustable)

Key Response

Less 0.2 ms

Infrared-Wheel

Over 1 Million Scrolls

Tracking Speed

150 inches/sec(ips)

Image Processing

10.8 Mega pixels/sec

Metal X' Glide Armor Boot

Over 300 Kms

Infrared-Micro-Switch

Over 20 million clicks

Report Rate

125~1000 Hz

Type

Wired

Button Numbers

17

Cable Length

1.8 M

Sensor

Laser Engine

Connector

USB(2.0/ 3.0)

System Requirements

Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later

Dimensions

79x117x39mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody Commander Laser Gaming Mouse ML160