BEST DEALS

Canon CanoScan LiDE 400 Scanner

15,990 L

 

Një zgjidhje e lehtë dhe elegante për një eksperiencë më të mirë dhe të shpejtë skanimi. Me aftësi të avancuara të procesimit të imazhit dhe përshtatshmëri në çdo ambient zyre apo shtëpie, skaneri CanoScan LiDE 400 ju kursen hapësirë falë dizajnit të sofistikuar, kohë dhe energji falë skanimit të shpejtë dhe rezolucionit të lartë që zotëron.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Model

CanoScan LiDE 400

Color

Black

Scanner
Scanner Type

Flatbed Scanner

Scanner Maximum Resolution

4800 dpi (Optical)
19,200 dpi (Interpolated)

Scan Modes

Color, Grayscale

Scanner Color Depth

48-Bit (Internal)
48-Bit (External)
24-Bit (External)

Grayscale Depth

16-Bit (Internal)
8-Bit (External)

Light Source

LED

Image Sensor

1 x Contact Image Sensor (CIS)

Scan Speed

Simplex Speed
8 ppm in Color

Automatic Image Corrections

Yes

File Formats

JPEG, PDF, PNG, TIFF

Scanner Media Handling
Scan Sizes

Flatbed
Maximum: 8.5 x 11.7" / 21.6 x 29.7 cm

Connectivity
Inputs/Outputs

USB 2.0

OS Compatibility

Linux
Windows
macOS

Environmental
Operating Temperature

5 to 35°C

Operating Humidity

10 to 90%

Dimensions & Weight
Dimensions

368.3 x 43.2 x 251.5 mm

Weight

1.63 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Canon CanoScan LiDE 400

1x USB 2.0 Cable (USB A to Type-C)

1x Vertical Stand