Ofertë!
OFERTA ONLINE

Desktop Gaming B760M, 16GB, 1TB SSD, Core I5, Custom Build

114,990 L

Kurseni: 10,000 L

Me performancë të pakrahasueshme kundrejt çmimit të tij, ky kompjuter custom build është unik në llojin e vet. Pajisur me komponentët më të fundit të brand-eve elitare si Gigabyte, Intel Thermaltake, ju siguron jetëgjatësi, rezistencë dhe një performancë të jashtëzakonshme që do bëjë procesin e punës shumë herë më të thjeshtë dhe të këndshëm, si dhe lojërat me grafika mahnitëse e më pranë reales se kurrë.

 

• Intel® Core™ i5 14400F
• 16GB RAM + 1TB SSD
• RTX4060 8GB OC GDDR6
• TH120 ARGB Sync AIO Liquid Cooler

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Color

Black

Motherboard
Details

B760M GAMING X DDR4

Features

Supports Intel® Core™ 14th/ 13th /12th processors
Unparalleled Performance:Hybrid 8+1+1 Phases Digital VRM Solution
Dual Channel DDR4:4*DIMMs XMP Memory Module Support
Next Generation Storage:2*PCIe 4.0 x4 M.2 Connectors
Advanced Thermal Design & M.2 Thermal Guard:To Ensure VRM Power Stability & M.2 SSD Performance
EZ-Latch:PCIe 4.0×16 Slot with Quick Release Design
Fast Networks:2.5GbE LAN
Extended Connectivity:Front USB-C® 10Gb/s, DP, HDMI
Smart Fan 6:Features Multiple Temperature Sensors, Hybrid Fan Headers with FAN STOP
Q-Flash Plus:Update BIOS Without Installing the CPU, Memory and Graphics Card

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5 14400F

Processor Frequency

Up to 4.7 GHz

Processor cores

10 cores

Processor cache

20 MB Intel® Smart Cache

CPU cooler

Thermaltake TH120 ARGB Sync AIO Liquid Cooler

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

5200MHZ DDR5

MEMORY SLOTS

4 Slots

Memory

1 TB M.2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ SSD

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

RTX4060 8GB OC GDDR6

GRAPHICS MEMORY

8 GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Realtek® 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps)

PORTS & INTERFACES
Ports

5 x USB 3.2
6 x USB 2.0
1 x DisplayPort
1 x HDMI port
1 x RJ-45 port
5 x Audio Jacks

SOFTWARE
Operating system
Power
PSU

750W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

472 x 225 x 385 mm

Weight

7.42 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Power Cable

1 x Manual