Ofertë!
OFERTA ONLINE

Dyson Airstrait™ Straightener

52,990 L73,990 L

Kurseni: 21,000 L

Dyson Airstrait™ është një rregullues revolucionar i flokëve që përdor rrymën e ajrit me presion të lartë në vend të pjatave të nxehta tradicionale, duke e lejuar atë të thajë dhe drejtojë flokët në të njëjtën kohë pa shkaktuar dëme nga nxehtësia. Kontrolli i tij inteligjent i nxehtësisë dhe motori i fuqishëm Dyson Hyperdymium™ sigurojnë një proces stilimi të qetë dhe efikas, duke ruajtur forcën dhe shkëlqimin natyral të flokëve. Duke kombinuar tharjen dhe drejtimin në një hap, Airstrait thjeshton rutinën tuaj, duke ofruar komoditet pa cenuar shëndetin e flokëve. Me udhëzues stilimi për lloje të ndryshme flokësh, kjo paisje inovative ju lejon të arrini stile me flokë të lëmuar dhe pa mundime.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HT01

Color

Ceramic Pink/Rose Gold, Nickle/Copper, Prussian Blue/Rich Copper

General
Usage

Wet-to-dry hair straightening

Technology

Airflow Technology: Air-based straightening with no hot plates

Heat Control

Intelligent temperature regulation with glass bead thermistors

Motor Type

Dyson Hyperdymium™ Motor

Motor Speed

106,000 rpm

Air Pressure

3.6 kPa

Airflow Volume

11.9 liters per second

Air Direction

45-degree downward angle

Temperature Regulation

Up to 30 times per second

Features

• Hair Strength Preservation
• Frizz Reduction
• Breakage Reduction
• Shine Enhancement
• Drying and Straightening
• Styling Guides
• LCD Screen
• Lock Feature
• Auto Pause

Dimensions & Weight
Dimensions

6.1 x 33 x 4 cm

Weight

1 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dyson Airstrait™ Straightener

1x Non-slip Heat Mat