Ofertë!
GËZUAR FESTAT

Dyson Airwrap Complete Long

54,990 L

Kurseni: 15,000 L

Dyson Airwrap Complete Long eshte dizenjuar per te stiluar floket tuaj me shpejt dhe me thjeshte. I pershtatshem per floke te gjate nga gjoksi dhe poshte dhe per lloje te ndryshme flokesh, te drejte, me onde apo dhe kacurel.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Përmasa
0.4 × 0.4 × 27 cm
Brand
Color

Blue Copper, Grey, Blue Blush

Hair Type

Straight, Wavy, Curly

Hair Texture

Fine, Medium, and Thick

Hair Concerns

– Curl-Enhancing
– Frizz
– Heat Protection
– Shine
– Straightening and Smoothing
– Volumizing

Power/Heat setting

4 Heat, 3 Speed

Power

1300 watts

Primary Flow

13.5l/s

Dimensions

10.7 X 1.6 X 1.9 inch

Weight

1.5 lb

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Dyson Airwrap Complete Long

1 X Storage Case

1 X Coanda smoothing dryer

1 X 30mm Airwrap long arrel

1 X 40mm Airwrap long barrel

1 X Firm Brush

1 X Soft brush

1 X Round Brush