SAPO ERDHI

FD Wireless Mouse I360T

990 L

 

FD I360T është një maus me wireless shumë i gjithanshëm dhe efikas që kombinon teknologjinë me valë 2.4G, Bluetooth 5.0 dhe opsionet e lidhjes Bluetooth 3.0, duke ofruar lidhje pa probleme me pajisje të ndryshme. Sensori i tij optik siguron gjurmim të saktë, ndërsa distanca me valë 10-15 metra siguron fleksibilitet të shkëlqyer. Me një rezolucion prej 1500 dpi, mausi ofron lëvizje të buta dhe të sakta të kursorit, duke rritur produktivitetin. Ndërtimi i qëndrueshëm, me materiale metalike dhe ABS, siguron jetëgjatësi, duke e bërë atë një shoqërues të besueshëm për përdorim të përditshëm. Me katër butona dhe një dizajn të lehtë prej 79 g, mausi është i rehatshëm për t’u përdorur për periudha të gjata.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

I360T

Color

Black, White

Wireless Technology
Connectivity Options

• 2.4G Wireless
• Bluetooth 5.0
• Bluetooth 3.0

Mouse Details
Material

Metal + ABS + Anodising

Sensor Type

Optical

Wireless Distance

10-15 meters

Resolution

1500dpi

Lifespan

1 Million Clicks

Number of Buttons

4

Rate of Return

250Hz

Power and Battery
Power Source

1 x AA Battery

Work Current

15mA

Dimensions & Weight
Dimensions

99.13 x 64.85 x 36.52mm

Weight

79 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Mouse

1x Receiver

1x AA Battery