SAPO ERDHI

FeelWorld TP10 Portable Teleprompter for Smartphone/Tablet/DSLR

9,990 L

 

Teleprompter portativ i palosshëm FeelWorld TP10 është një mjet kompakt por i fuqishëm i krijuar për krijuesit që kërkojnë aftësi të prodhimit të videove të nivelit profesional. Xhami i tij 10″ dhe dizajni i palosshëm sigurojnë imazhe të qarta dhe transportueshmëri, duke rritur efikasitetin. Mbështet formate të ndryshme regjistrimi, duke përfshirë lentet me kënd të gjerë, ai strehon si kamerat DSLR, ashtu edhe smartfonët/tabletat me sistemin e tij të kapëseve të adaptueshme. Me shkumë te unazat, rrjedhja e dritës është minimizuar, duke siguruar që cilësia e imazhit të jetë optimale dhe  komandohet përmes telekomandës së përfshirë ose një aplikacioni të dedikuar të përputhshëm me sistemet iOS dhe Android.

Ka stok

SKU: DUN2424-B Modeli: TP10 Kategori: , , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

TP10

Color

Black

Material

ABS

General
Beamsplitter Ratio

50/50

Beamsplitter Size

10" / 25.4 cm

Beamsplitter Shape

Rectangular

Beamsplitter Material

Glass

Supported Devices

Max Dimensions: 11" / 27.9 cm

Tripod Mount Type

3x 1/4"-20 Female

Accessory Mount

2 x 1/4"-20 Female

Remote
Wireless Range

328.1' / 100 m

Software
Supported Operating Systems

Android, iOS

Dimensions & Weight
Dimensions

27.0 x 180.0 x 216.0 mm

Weight

315 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x FeelWorld TP10 Portable Folding Teleprompter for Smartphone/Tablet/DSLR (10″)

1x Phone/Tablet Clamp

1x Quick Assembly Accessory

1x Phone Clamp and Accessory

8x Lens Adapter

2x Foam Ring

1x Remote Control

1x Sun Hood

1x Microfiber Cloth

3x 1/4″-20 C-Ring Screw

1x Carrying Case