Gembird Cotton Braided Micro-USB Charging and Data Cable

490 L990 L

 

Kabllo Micro USB e cila mund të përdoret edhe për karikim edhe për kalimin e të dhënave nga një pajisje në tjetrën. Mund të lidhet dhe karikoj çdo pajisje celulare ose tablet të pajisur me portë Micro USB. Çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/White, Silver/White, Turquoise Blue/White

Interface

USB 2.0

Connectors

USB micro-B (male), USB Type-A (male)

Data transfer rate

up to 480 Mb/s

Charging power

max 2.1 A

Cable Size

2m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Premium cotton braided Micro-USB charging and data cable