GP Pack of 4 Batteries AA

190 L

 

GP sjell për ju 4 bateri në përmasa AA brenda një paketimi, me fuqi të pakrahasueshme dhe jetëgjatësi, kundrejt çmimit më ekonomik në treg.

Ka stok

SKU: BKD63 Modeli: GPPCA15AU721 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Size

AA

Capacity

1.5V

Number of Batteries

4

Rechargeable

No

Battery Type

Alkaline

Dimensions and Weight
Dimensions

15 x 15 x 50 mm

Weight

40g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pack of 4 batteries