Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT GK52 Microphone

1,490 L

Kurseni: 1,000 L

Mikrofoni i lojrave GK52 me ndriçim RGB është një aksesor audio me performancë të lartë i krijuar për lojtarët. Drejtueshmëria e tij kardioide siguron kapjen e saktë të zërit, duke pasur një  mikrofon me një ndjeshmëri prej 33dB dhe një përgjigje të gjerë frekuence nga 100Hz në 18000Hz. Fisha USB lehtëson lidhjen e lehtë dhe dizajni i tij kompakt siguron përdorim kudo. Me pajtueshmërinë me shumë pajisje dhe një rezolucion të lartë 48 kHz/16-bit, ky mikrofon ofron një përvojë audio gjithëpërfshirëse dhe të gjithanshme për lojtarët.

Ka stok

SKU: DUN2203-B Modeli: GK52 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GK52

Color

Black

Audio
Chip

AC6966B

Directivity

Cardioid

Sensitivity

-33±2dB

Frequency Response

100Hz-18000Hz

Sound Pressure Level

110dB

Resolution

48 kHz/16-bit High Resolution

Power and Connectivity
Working Voltage

5V

Working Current

≤100mA

Cable

USB 1.8m

Dimensions & Weight
Dimensions

95 x 95 x 169 mm

Weight

216 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphone

1 x Desktop Stand

1 x USB Cable

1 x User Manual