Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT Mini Massage Gun

3,490 L

Kurseni: 1,000 L

Fuqi inteligjente, relaksim i thellë. Amplituda, frekuenca dhe forca janë çelësat për një pajisje të mirë masazhi që mund të ndihmojë në lehtësimin e dhimbjes së muskujve që ndodh pas stërvitjes dhe në përmirësimin e performancës atletike. Havit Mini Massage Gun mund të sigurojë performancë të nivelit të lartë në tre aspektet e mësipërme, së bashku me kontrollin inteligjent të energjisë, për t’ju dhënë masazh të qëndrueshëm të indeve të thella. Një pajisje inovative me 4 koka masazhuese që do t’ju jap kënaqësi gjatë ditëve tuaja të lodhshme në punë. Është portative, nuk zë shumë vend kështu që mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

SKU: DUN2207-B Modeli: MG1508 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MG1508

Color

Black

Material

ABS

Design

Mini size and portable

Performance
Max RPM

3000 RPM

5 Speed Settings

• Level 1: 2200 rpm
• Level 2: 2400 rpm
• Level 3: 2600 rpm
• Level 4: 2800 rpm
• Level 5: 3000 rpm

Noise

65 dB

Battery & Charging
Battery

1500mAh

Battery Life

2-3 Hours

Charging Port

Type-C

Charging Time

About 2 Hours

Electrical Specifications
Work voltage

12V

Work current

Max 4A

Rated power

15W

Dimensions & Weight
Dimensions

12 x 13.5 x 5 cm

Weight

469 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Massage gun

1 x Ball Head

1 x U-Shape Head

1 x Flat Head

1 x Bullet Head

1 x Power Adapter

1 x Charger

1 x Manual