HAVIT MS1031 Gaming Mouse

990 L

 

Havit MS1031, një maus i avancuar lojërash, i krijuar për precizion dhe stil maksimal. Me një gamë DPI deri në 7200, ky maus ofron reagim të shpejtë rrufe dhe saktësi të lartë, duke siguruar që të mos humbisni kurrë një shkrepje të rëndësishme. Sistemi i tij i personalizueshëm i ndriçimit RGB shton një prekje plus në konfigurimin tuaj, duke ndriçuar mjedisin tuaj të lojërave me ngjyra të gjalla dhe efekte dinamike. I projektuar për rehati gjatë seancave të gjata të lojërave, MS1031 përmban një dizajn ergonomik me doreza me teksturë dhe butona të vendosur në mënyrë strategjike për kontroll intuitiv.

Ka stok

SKU: DUN2187-B Modeli: MS1031 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MS1031

Color

Black

GENERAL
Connectivity

Wired

Connection Type

Wired via USB 2.0

Sensor

Optical

DPI

Up to 7200 DPI

Special Design Features

Ergonomic right – handed design for palm and claw grip.
Textured side-grips for better control

Button Life

Up to 5,000,000 Times

Maximum Operating Temperature

40 degrees Celsius (104 F)

Minimum Operating Temperature

0 degrees Celsius (32 F)

Maximum Relative Humidity (%)

0.95

Minimum Relative Humidity (%)

0.2

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

123 x 64 x 39 mm

Weight

100 g

Cable Length

1.6 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit MS1031