SAPO ERDHI

HAVIT Multi-Function Keyboard KB252

1,490 L

 

Havit KB252 vjen me shumë funksione premium dhe është e krijuar me përpikëri për të rritur përvojën tuaj në kompjuter. Tastiera ka 108 çelësa dhe siguron saktësi dhe reagim të pashembullt, duke plotësuar kërkesat si të lojtarëve ashtu edhe të profesionistëve. E krijuar për qëndrueshmëri, çdo çelës ofron një jetëgjatësi të jashtëzakonshme deri në 5,000,000 shtypje, duke siguruar besueshmëri që i reziston provës së kohës. Përmasat kompakte arrijnë ekuilibrin e përsosur midis funksionalitetit dhe transportueshmërisë, duke u përshtatur pa probleme në çdo strukturë.

Ka stok

SKU: DUN2173-B Modeli: KB252 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KB252

Color

Black

Keyboard Specifications
Connection

USB Type-C

Number of Keys

108

Switch

Scissor Type

Operating Voltage

5V

Operating Current

300 mA

Dimensions & Weight
Dimensions

432 x 132 x 21 mm

Weight

435 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim