SAPO ERDHI

HAVIT Wireless Mouse MS66GT

790 L

 

Mausi optik me wireless është një pajisje shumë funksionale dhe miqësore për përdoruesit, i krijuar për navigim dhe saktësi pa probleme. Me një distancë të madhe lidhjeje prej 8 metrash, ai ofron liri lëvizjeje. Funksioni i tij i lidhjes nëpërmjet marrësit USB e bën atë të pajtueshëm me një gamë të gjerë sistemesh, duke përfshirë Windows dhe Mac OS. Dizajni ergonomik siguron një kapje të rehatshme që nuk rrëshqet dhe reziston ndaj djersës, duke u përshtatur për përdorim të zgjatur. Mausi përdor teknologjinë optike me një rezolucion prej 1200dpi, duke siguruar lëvizje të saktë të kursorit.

Ka stok

SKU: DUN2193-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MS66GT

Color

Black

General
Sensor

Optical

Scroll Type

Wheel

Number of Buttons

3

Hand Orientation

Both Hands

Full-Functionality OS Support

Windows, Mac

Connectivity
Wireless Connectivity

Wireless

Wireless Range

8 Meters

Power
Battery Requirements

1 x AA Alkaline

Physical
Dimensions (L x W x H)

104.5 x 57 x 37.5 mm

Weight

100 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Mouse

1x Wireless Receiver