Ofertë!
OFERTA ONLINE

HP AIO 23.8″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

79,990 L

Kurseni: 10,000 L

HP All-in-One është një zgjidhje kompjuterike e fuqishme që ndërthur pa probleme performancën dhe dizajnin miqësor për përdoruesit. Ka një procesor Intel® Core™ i5 i gjeneratës së 13-të me teknologjinë Intel® Turbo Boost, ky PC ofron aftësi mbresëlënëse për kryerjen e shumë detyrave dhe llogaritje efikase. Ka të integruar Intel® Iris® Xe e cila siguron performancë të jashtëzakonshme vizuale për detyrat krijuese dhe lojërat, ndërsa monitori 23,8 inç FHD IPS me teknologjinë e panelit kundër shkëlqimit ofron një përvojë të rehatshme shikimi nga çdo kënd. I pajisur me veçori të përshtatshme si kamera HP True Vision 1080p FHD IR, opsione të ndryshme lidhjeje duke përfshirë Wi-Fi 6 dhe Bluetooth® 5.3, dhe një sërë portash të dobishme, ky kompjuter është një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një ekuilibër mes performancës, estetikës dhe qëndrueshmërisë.

 

• Intel® Core™ i5-1335U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: SACG1300 Modeli: 24-CR0012NH Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1335U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.60 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

10 Cores

Memory & Storage
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 Slots

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

BLUETOOTH

v5.3

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x USB Type-C® connection transfer speed 5Gb/s
2x USB Type-A ports, transfer speed 5 Gb/s
2x USB 2.0 Type-A
1x combined headphone/microphone jack
1x HDMI
1x RJ-45

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

HP True Vision 1080p FHD IR

Audio
Speakers

Dual 2W Speakers

Microphone

Integrated Digital Dual-Array Microphones

Power
AC Adapter Power

90 W Smart AC Power Adapter

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

54.05 x 18.62 x 40.9 cm

Weight

5.27 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj