Ofertë!
Të Përdorura

HP Elitebook x360 G6 13.3″, 8GB RAM, 256GB SSD, Core i5

23,990 L

Kurseni: 4,000 L

HP EliteBook x360 830 G6 është një laptop i fuqishëm i konvertueshëm i krijuar për profesionistët që kërkojnë fleksibilitet dhe performancë. Me menteshën e tij 360 gradë, ai kalon pa sforcim midis modaliteteve të laptopit dhe tabletitm duke ju lejuar të punoni në mjedise dhe detyra të ndryshme pune. Mundësuar nga procesorët më të fundit të Intel-it, ai ofron shpejtësi dhe reagim mbresëlënës, ndërsa dizajni i tij elegant dhe i qëndrueshëm nxjerr profesionalizëm. Ekrani i gjallë i ekranit me prekje ofron pamje vizuale të qarta dhe ndërveprim intuitiv, të plotësuar nga veçori sigurie dhe opsionet e vërtetimit me shumë faktorë, duke siguruar mbrojtjen e të dhënave. Për më tepër, jetëgjatësia e baterisë dhe opsionet gjithëpërfshirëse të lidhjes e bëjnë atë një shoqërues ideal për produktivitetin në lëvizje, duke plotësuar kërkesat e profesionistëve.

• Intel® Core™ i5-8365U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 13.3″ Full HD Touch Display
• Intel® UHD Graphics 620

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

2-In-1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8365U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

1.6 GHz, up to 4.1 GHz

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-2400 SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1 Slot

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

v5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB 3.1 Type-C with Thunderbolt (supports Power Delivery)
1x USB 3.1 Gen 1
1x HDMI 1.4
1x Headphone/microphone combo jack
1x SmartCard Slot

AUDIO
Built-in Microphone

3 Integrated Multi Array microphones

Built-in Speakers

2x Integrated Stereo Speakers Bang & Olufsen

CAMERA
Front Camera

HD IR camera

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Ion

Battery Capacity

53 WHr

Number of battery cells

4-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.35 Kg

Dimensions

30.66 x 21.52 x 1.69 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj