SAPO ERDHI

HP Multimedia Speakers DHS-2101 12W

1,590 L

 

Pavarësisht dizajnit të tyre kompakt,HP DHS-2101 ofrojnë tingull të lartë dhe të pastër kristal.
E pajisur me EQ aktiv që balancon frekuencat e ulëta, të mesme dhe të larta për ton dhe qartësi më natyrale.
Ka një fuqi maksimale prej 12 W për të transmetuar efikasitet optimal dhe tingull të lartë të cilësisë maksimale.

Ka stok

SKU: CNG3425-B Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Configuration

2.0

Peak Power

12W

Connectivity

Wired USB
3.5mm AUX Jack

Volume Control

Yes

Frequency Response

180 – 20,000 Hz

Dimension

180 x 110 x 165 mm

Weight

700 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Speaker

1 x Manual