Ofertë!
OFERTA ONLINE

HP Pro Tower 290 G9 8GB, 512GB SSD, Core i3

46,990 L

Kurseni: 8,000 L

Merrni kombinimin e jashtëzakonisht dhe të shkëlqyer të performancës reaktive, lidhjes dhe shpejtësisë me një procesor Intel® Core™ të gjeneratës së 13-të që ju lejon të nisni, krijoni dhe të lidheni shpejt dhe me besueshmëri.

 

• Intel® Core™ i5-13500
• 8GB RAM + 512GB SSD
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SACB8210 Modeli: 8T2M4ES Kategori: , , Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-13100

Processor Frequency

Up to 4.50 GHz

Processor cores

24

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 3200 MHz

Memory

512GB

MEMORY SLOTS

2 DIMM

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 730

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Wired

Wi-Fi

N/A

Bluetooth

N/A

ETHERNET LAN

Gigabit Ethernet

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Front :
4 x USB Type-A with a Transfer Speed of 5 GB/s
1 x Headphone/Microphone Combination

Rear :
4 x USB 2.0 Type-A
1 x HDMI
1 x RJ-45
1 x VGA
1 x Power Connector
1 x Line Input
1 x Line Output

SOFTWARE
Operating system
Power
AC ADAPTER POWER

180W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

15.5 x 30.3 x 33.7 Cm

Weight

4.7 Kg

KEYBOARD & MOUSE
TYPE

USB Wired Keyboard + Mouse

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Mouse

1 x Keyboard

Garancia e produktit

24 Muaj