HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse

5,990 L

 

HyperX Pulsefire Haste është krijuar për lojtarë elitarë që kërkojnë të fitojnë çdo fraksion të sekondës së mundshme në përpjekjen e tyre për të qenë më të mirët. Me peshë 59 gram, ky maus me funksione të plota dhe reagim super të shpejtë ka gjithçka që ju nevojitet.

Ka stok

SKU: DUN1397-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Buttons

6

DPI Presets

400 / 800 / 1600 / 3200 DPI

Onboard Memory

1 profile

Connection Type

USB 2.0

Cable length

5.9ft

Left/ Right Buttons Durability

60 million clicks

Left/ Right Buttons Switches

TTC Golden Micro Dustproof Switch

Sensor

Pixart PAW3335

Speed

450 IPS

Resolution

Up to 16000 DPI

Compatibility

PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X, S™, and Xbox One™. Software compatibility: HyperX NGENUITY

Weight

58.9g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 xMouse,

1 x Grip Tape,

1 x Extra PTFE Skates,

1 x Quick Start Guide